Streetview Zevenhuisterweg 34 Nieuw-Roden

Zevenhuisterweg 34, 9311 VC Nieuw-Roden

139 m² Bouwjaar 1945 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Zevenhuisterweg 34 is een woonhuis in Nieuw-Roden, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 8495 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
8495 m²
Inhoud
823 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Zevenhuisterweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zevenhuisterweg 34

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Roden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

16.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

17.6 km

Buurtinformatie in Nieuw-Roden

1320 Inwoners
570 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
575 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Roden
64% Koopwoningen
1.265 Inwoners per km²

Locatie van Zevenhuisterweg 34

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Roden

Veelgestelde vragen over Zevenhuisterweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Zevenhuisterweg 34?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Roden is €344.000. Dat komt neer op circa €2.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zevenhuisterweg 34 zich tot de wijk Nieuw-Roden?

Zevenhuisterweg 34 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Nieuw-Roden. De buurt telt 575 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.265 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zevenhuisterweg 34?

Zevenhuisterweg 34 is een woonhuis in Nieuw-Roden, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zevenhuisterweg 34 vergeleken met de buurt?

Zevenhuisterweg 34 heeft 139 m² woonoppervlakte en 823 m³ inhoud. Het perceel is 8495 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Nieuw-Roden ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zevenhuisterweg 34 en wat betekent dat?

Zevenhuisterweg 34 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-06-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zevenhuisterweg 34?

Zevenhuisterweg 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Roden?

De wijk Nieuw-Roden in Nieuw-Roden (Drenthe) kenmerkt zich door 1.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Roden?

Vanuit Zevenhuisterweg 34 in Nieuw-Roden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 2.9 km.