Vrijstaande woning Terheijlsterweg 35 Nieuw-Roden

Terheijlsterweg 35, 9311 TA Nieuw-Roden

300 m² Bouwjaar 1950 10 kamers 5 slaapkamers Label C

Terheijlsterweg 35 is een vrijstaande woning in Nieuw-Roden, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 1540 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
300 m²
Perceeloppervlakte
1540 m²
Inhoud
1286 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€785.000 tot €885.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Terheijlsterweg 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Terheijlsterweg 35

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
187.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.6%
CO₂-emissie
43.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuw-Roden

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

16.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

16.9 km

Buurtinformatie in Nieuw-Roden

6940 Inwoners
3005 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3060 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Roden West
72% Koopwoningen
3.231 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Terheijlsterweg 35

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Roden

Veelgestelde vragen over Terheijlsterweg 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Terheijlsterweg 35?

De prijsindicatie voor Terheijlsterweg 35 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Roden West is €331.000. Dat komt neer op circa €1.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terheijlsterweg 35 zich tot de wijk Roden West?

Terheijlsterweg 35 is een vrijstaande woning van 300 m² in de wijk Roden West. De buurt telt 3.060 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.231 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terheijlsterweg 35?

Terheijlsterweg 35 is een vrijstaande woning in Roden West, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Terheijlsterweg 35 vergeleken met de buurt?

Terheijlsterweg 35 heeft 300 m² woonoppervlakte en 1286 m³ inhoud. Het perceel is 1540 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Roden West ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Terheijlsterweg 35 en wat betekent dat?

Terheijlsterweg 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Terheijlsterweg 35?

Terheijlsterweg 35 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Roden West?

De wijk Roden West in Nieuw-Roden (Drenthe) kenmerkt zich door 6.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roden West?

Vanuit Terheijlsterweg 35 in Roden West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 16.6 km, snelwegoprit op 2 km.