Streetview Terheijlsterweg 9 Nieuw-Roden

Terheijlsterweg 9, 9311 PZ Nieuw-Roden

190 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Terheijlsterweg 9 is een woonhuis in Nieuw-Roden, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 1778 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
1778 m²
Inhoud
533 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Terheijlsterweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Terheijlsterweg 9

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Roden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

16.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

17.6 km

Buurtinformatie in Nieuw-Roden

1320 Inwoners
570 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
575 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Roden
64% Koopwoningen
1.265 Inwoners per km²

Locatie van Terheijlsterweg 9

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Roden

Veelgestelde vragen over Terheijlsterweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Terheijlsterweg 9?

De prijsindicatie voor Terheijlsterweg 9 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Roden is €344.000. Dat komt neer op circa €1.811 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terheijlsterweg 9 zich tot de wijk Nieuw-Roden?

Terheijlsterweg 9 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Nieuw-Roden. De buurt telt 575 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.265 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terheijlsterweg 9?

Terheijlsterweg 9 is een woonhuis in Nieuw-Roden, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Terheijlsterweg 9 vergeleken met de buurt?

Terheijlsterweg 9 heeft 190 m² woonoppervlakte en 533 m³ inhoud. Het perceel is 1778 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Nieuw-Roden ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Terheijlsterweg 9 en wat betekent dat?

Terheijlsterweg 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-02-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Terheijlsterweg 9?

Terheijlsterweg 9 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Roden?

De wijk Nieuw-Roden in Nieuw-Roden (Drenthe) kenmerkt zich door 1.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Roden?

Vanuit Terheijlsterweg 9 in Nieuw-Roden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 2.9 km.