Streetview Terheijlsterweg 10 Nieuw-Roden

Terheijlsterweg 10, 9311 PZ Nieuw-Roden

226 m² Bouwjaar 2021 Label A+

Terheijlsterweg 10 is een woonhuis in Nieuw-Roden, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 1220 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
1220 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Terheijlsterweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Terheijlsterweg 10

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
92.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
76.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
46.9%
CO₂-emissie
17.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Roden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

16.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

17.6 km

Buurtinformatie in Nieuw-Roden

1320 Inwoners
570 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
575 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Roden
64% Koopwoningen
1.265 Inwoners per km²

Locatie van Terheijlsterweg 10

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Roden

Veelgestelde vragen over Terheijlsterweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Terheijlsterweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Roden is €344.000. Dat komt neer op circa €1.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terheijlsterweg 10 zich tot de wijk Nieuw-Roden?

Terheijlsterweg 10 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Nieuw-Roden. De buurt telt 575 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.265 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terheijlsterweg 10?

Terheijlsterweg 10 is een woonhuis in Nieuw-Roden, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Terheijlsterweg 10 vergeleken met de buurt?

Terheijlsterweg 10 heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1220 m². In Nieuw-Roden ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Terheijlsterweg 10 en wat betekent dat?

Terheijlsterweg 10 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-10-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.85 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Roden?

De wijk Nieuw-Roden in Nieuw-Roden (Drenthe) kenmerkt zich door 1.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Roden?

Vanuit Terheijlsterweg 10 in Nieuw-Roden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw-Roden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Terheijlsterweg 10: ziekenhuis op 17.1 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.2 km.