Streetview Veerstraat 15 Nieuw Namen

Veerstraat 15, 4568 PH Nieuw Namen

163 m² Bouwjaar 2001 Label A

Veerstraat 15 is een woonhuis in Nieuw Namen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 599 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
599 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veerstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veerstraat 15

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw Namen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

8.8 km
Gezondheid

Huisarts

6.7 km
Vervoer

Treinstation

57.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

8.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

8.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

5.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

9.5 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Nieuw Namen

800 Inwoners
375 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Kern Nieuw Namen
84% Koopwoningen
2.203 Inwoners per km²

Locatie van Veerstraat 15

Vergelijkbare woningen in Nieuw Namen

Veelgestelde vragen over Veerstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Veerstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Nieuw Namen is €257.000. Dat komt neer op circa €1.577 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veerstraat 15 zich tot de wijk Kern Nieuw Namen?

Veerstraat 15 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Kern Nieuw Namen. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veerstraat 15?

Veerstraat 15 is een woonhuis in Kern Nieuw Namen, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Veerstraat 15 vergeleken met de buurt?

Veerstraat 15 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 599 m². In Kern Nieuw Namen ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veerstraat 15 en wat betekent dat?

Veerstraat 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kern Nieuw Namen?

De wijk Kern Nieuw Namen in Nieuw Namen (Zeeland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Nieuw Namen?

Vanuit Veerstraat 15 in Kern Nieuw Namen bereik je: supermarkt op 8.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 6.7 km, treinstation op 57.1 km, snelwegoprit op 8.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Nieuw Namen?