Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 218 m²
Reijnaertstraat 10 A is een woonhuis in Nieuw Namen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en een perceel van 218 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reijnaertstraat 10 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
8.8 kmHuisarts
6.7 kmTreinstation
57.1 kmSnelweg oprit
8.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
8.7 kmApotheek
8.9 kmZiekenhuis
9.5 kmRestaurant
5.6 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
9.5 kmBioscoop
9.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Nieuw Namen is €257.000. Dat komt neer op circa €1.947 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReijnaertstraat 10 A is een woonhuis van 132 m² in de wijk Kern Nieuw Namen. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.203 inwoners per km².
Reijnaertstraat 10 A is een woonhuis in Kern Nieuw Namen, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Reijnaertstraat 10 A heeft 132 m² woonoppervlakte. Het perceel is 218 m². In Kern Nieuw Namen ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kern Nieuw Namen in Nieuw Namen (Zeeland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Reijnaertstraat 10 A in Kern Nieuw Namen bereik je: supermarkt op 8.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 6.7 km, treinstation op 57.1 km, snelwegoprit op 8.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Reijnaertstraat 10 A: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 8.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.7 km.
Recreatie nabij Kern Nieuw Namen: restaurant (5.6 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Reijnaertstraat 10 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Nieuw Namen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.