Eengezinswoning, vrijstaande woning Nobelstraat 7 Nieuw Namen

Nobelstraat 7, 4568 AT Nieuw Namen

240 m² Bouwjaar 1977 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Nobelstraat 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nieuw Namen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 648 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
648 m²
Inhoud
1020 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nobelstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nobelstraat 7

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
150.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
31.27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (324.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuw Namen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

8.8 km
Gezondheid

Huisarts

6.7 km
Vervoer

Treinstation

57.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

8.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

8.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

5.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

9.5 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Nieuw Namen

800 Inwoners
375 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Kern Nieuw Namen
84% Koopwoningen
2.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nobelstraat 7

Vergelijkbare woningen in Nieuw Namen

Veelgestelde vragen over Nobelstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Nobelstraat 7?

De prijsindicatie voor Nobelstraat 7 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Nieuw Namen is €257.000. Dat komt neer op circa €1.071 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nobelstraat 7 zich tot de wijk Kern Nieuw Namen?

Nobelstraat 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 240 m² in de wijk Kern Nieuw Namen. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nobelstraat 7?

Nobelstraat 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kern Nieuw Namen, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nobelstraat 7 vergeleken met de buurt?

Nobelstraat 7 heeft 240 m² woonoppervlakte en 1020 m³ inhoud. Het perceel is 648 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kern Nieuw Namen ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nobelstraat 7 en wat betekent dat?

Nobelstraat 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nobelstraat 7?

Nobelstraat 7 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 324 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Nieuw Namen?

De wijk Kern Nieuw Namen in Nieuw Namen (Zeeland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Nieuw Namen?

Vanuit Nobelstraat 7 in Kern Nieuw Namen bereik je: supermarkt op 8.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 6.7 km, treinstation op 57.1 km, snelwegoprit op 8.8 km.