Streetview Kerkpad 31 Nieuw Namen

Kerkpad 31, 4568 AK Nieuw Namen

187 m² Bouwjaar 1998 Label B

Kerkpad 31 is een woonhuis in Nieuw Namen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 1535 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
1535 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kerkpad 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkpad 31

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw Namen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

8.8 km
Gezondheid

Huisarts

6.7 km
Vervoer

Treinstation

57.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

8.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

8.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.5 km
Horeca

Restaurant

5.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

9.5 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Nieuw Namen

800 Inwoners
375 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Kern Nieuw Namen
84% Koopwoningen
2.203 Inwoners per km²

Locatie van Kerkpad 31

Vergelijkbare woningen in Nieuw Namen

Veelgestelde vragen over Kerkpad 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkpad 31?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Nieuw Namen is €257.000. Dat komt neer op circa €1.374 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkpad 31 zich tot de wijk Kern Nieuw Namen?

Kerkpad 31 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Kern Nieuw Namen. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkpad 31?

Kerkpad 31 is een woonhuis in Kern Nieuw Namen, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kerkpad 31 vergeleken met de buurt?

Kerkpad 31 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1535 m². In Kern Nieuw Namen ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkpad 31 en wat betekent dat?

Kerkpad 31 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.28 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kern Nieuw Namen?

De wijk Kern Nieuw Namen in Nieuw Namen (Zeeland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Nieuw Namen?

Vanuit Kerkpad 31 in Kern Nieuw Namen bereik je: supermarkt op 8.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 6.7 km, treinstation op 57.1 km, snelwegoprit op 8.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Nieuw Namen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkpad 31: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 8.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.7 km.