Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
Hulsterloostraat 49 is een woonhuis in Nieuw Namen, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 143 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hulsterloostraat 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
8.8 kmHuisarts
6.7 kmTreinstation
57.1 kmSnelweg oprit
8.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
8.7 kmApotheek
8.9 kmZiekenhuis
9.5 kmRestaurant
5.6 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
9.5 kmBioscoop
9.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Nieuw Namen is €257.000. Dat komt neer op circa €1.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHulsterloostraat 49 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Kern Nieuw Namen. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.203 inwoners per km².
Hulsterloostraat 49 is een woonhuis in Kern Nieuw Namen, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hulsterloostraat 49 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 143 m². In Kern Nieuw Namen ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kern Nieuw Namen in Nieuw Namen (Zeeland) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Hulsterloostraat 49 in Kern Nieuw Namen bereik je: supermarkt op 8.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 6.7 km, treinstation op 57.1 km, snelwegoprit op 8.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hulsterloostraat 49: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 8.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.7 km.
Recreatie nabij Kern Nieuw Namen: restaurant (5.6 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Hulsterloostraat 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Nieuw Namen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.