Bungalow, vrijstaande woning Hoge Stelle 59 Nieuw- en Sint Joosland

Hoge Stelle 59, 4339 AP Nieuw- en Sint Joosland

123 m² Bouwjaar 1973 4 kamers 2 slaapkamers Label F

Hoge Stelle 59 is een bungalow, vrijstaande woning in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 1469 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
1469 m²
Inhoud
655 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hoge Stelle 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Stelle 59

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
267.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
361.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.26 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuw- en Sint Joosland

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Nieuw- en Sint Joosland

1170 Inwoners
525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
530 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Nieuw- en Sint Joosland
75% Koopwoningen
2.368 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoge Stelle 59

Vergelijkbare woningen in Nieuw- en Sint Joosland

Veelgestelde vragen over Hoge Stelle 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Stelle 59?

De prijsindicatie voor Hoge Stelle 59 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw- en Sint Joosland is €234.000. Dat komt neer op circa €1.902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Stelle 59 zich tot de wijk Nieuw- en Sint Joosland?

Hoge Stelle 59 is een bungalow, vrijstaande woning van 123 m² in de wijk Nieuw- en Sint Joosland. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.368 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Stelle 59?

Hoge Stelle 59 is een bungalow, vrijstaande woning in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoge Stelle 59 vergeleken met de buurt?

Hoge Stelle 59 heeft 123 m² woonoppervlakte en 655 m³ inhoud. Het perceel is 1469 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Nieuw- en Sint Joosland ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Stelle 59 en wat betekent dat?

Hoge Stelle 59 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-09-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoge Stelle 59?

Hoge Stelle 59 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw- en Sint Joosland?

De wijk Nieuw- en Sint Joosland in Nieuw- en Sint Joosland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw- en Sint Joosland?