Eengezinswoning, tussenwoning Achter de Kerk 3 Nieuw- en Sint Joosland

Achter de Kerk 3, 4339 AN Nieuw- en Sint Joosland

78 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Achter de Kerk 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
278 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met kunststof en pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Achter de Kerk 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Achter de Kerk 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
230.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
298.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.4%
CO₂-emissie
53.7 kg/m²

Tuin
Ja (32.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Nieuw- en Sint Joosland

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Nieuw- en Sint Joosland

1170 Inwoners
525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
530 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Nieuw- en Sint Joosland
75% Koopwoningen
2.368 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Achter de Kerk 3

Vergelijkbare woningen in Nieuw- en Sint Joosland

Veelgestelde vragen over Achter de Kerk 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Achter de Kerk 3?

De prijsindicatie voor Achter de Kerk 3 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw- en Sint Joosland is €234.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Achter de Kerk 3 zich tot de wijk Nieuw- en Sint Joosland?

Achter de Kerk 3 is een eengezinswoning, tussenwoning van 78 m² in de wijk Nieuw- en Sint Joosland. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.368 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Achter de Kerk 3?

Achter de Kerk 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Achter de Kerk 3 vergeleken met de buurt?

Achter de Kerk 3 heeft 78 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nieuw- en Sint Joosland ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Achter de Kerk 3 en wat betekent dat?

Achter de Kerk 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Achter de Kerk 3?

Achter de Kerk 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 32 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw- en Sint Joosland?

De wijk Nieuw- en Sint Joosland in Nieuw- en Sint Joosland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.