Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 1040 m²
Herenstreek 160 is een woonhuis in Nieuw-Dordrecht, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 1040 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herenstreek 160
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
1.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Dordrecht-Centrum is €234.000. Dat komt neer op circa €1.182 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerenstreek 160 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Nieuw-Dordrecht-Centrum. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.446 inwoners per km².
Herenstreek 160 is een woonhuis in Nieuw-Dordrecht-Centrum, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Herenstreek 160 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1040 m². In Nieuw-Dordrecht-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuw-Dordrecht-Centrum in Nieuw-Dordrecht (Drenthe) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Herenstreek 160 in Nieuw-Dordrecht-Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Herenstreek 160: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.8 km.
Recreatie nabij Nieuw-Dordrecht-Centrum: restaurant (1.6 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Herenstreek 160 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuw-Dordrecht-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.