Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 703 m²
Herenstreek 47 is een woonhuis in Nieuw-Dordrecht, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 703 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herenstreek 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
8.7 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
4.6 kmApotheek
4 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
2.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
4.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Herenstreek is €418.000. Dat komt neer op circa €595 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerenstreek 47 is een woonhuis van 703 m² in de wijk Herenstreek. De buurt telt 29 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 239 inwoners per km².
Herenstreek 47 is een woonhuis in Herenstreek, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Herenstreek 47 heeft 703 m² woonoppervlakte. In Herenstreek ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Herenstreek in Nieuw-Dordrecht (Drenthe) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Herenstreek 47 in Herenstreek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.7 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Herenstreek 47: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 4.6 km.
Recreatie nabij Herenstreek: restaurant (2.4 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Herenstreek 47 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Herenstreek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.