Streetview Sportweg 3 Nieuw-Dordrecht

Sportweg 3, 7885 AD Nieuw-Dordrecht

148 m² Bouwjaar 1948 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Sportweg 3 is een woonhuis in Nieuw-Dordrecht, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 740 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
740 m²
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Sportweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sportweg 3

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Nieuw-Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Nieuw-Dordrecht

1375 Inwoners
570 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
565 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Dordrecht-Centrum
68% Koopwoningen
1.446 Inwoners per km²

Locatie van Sportweg 3

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Dordrecht

Veelgestelde vragen over Sportweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Sportweg 3?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Dordrecht-Centrum is €234.000. Dat komt neer op circa €1.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sportweg 3 zich tot de wijk Nieuw-Dordrecht-Centrum?

Sportweg 3 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Nieuw-Dordrecht-Centrum. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.446 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sportweg 3?

Sportweg 3 is een woonhuis in Nieuw-Dordrecht-Centrum, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sportweg 3 vergeleken met de buurt?

Sportweg 3 heeft 148 m² woonoppervlakte. Het perceel is 740 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Nieuw-Dordrecht-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sportweg 3 en wat betekent dat?

Sportweg 3 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Sportweg 3?

Sportweg 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Dordrecht-Centrum?

De wijk Nieuw-Dordrecht-Centrum in Nieuw-Dordrecht (Drenthe) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Dordrecht-Centrum?

Vanuit Sportweg 3 in Nieuw-Dordrecht-Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.