Streetview Oranjedorpstraat 60 Nieuw-Dordrecht

Oranjedorpstraat 60, 7885 AC Nieuw-Dordrecht

191 m² Bouwjaar 1946 Label C

Oranjedorpstraat 60 is een woonhuis in Nieuw-Dordrecht, gebouwd in 1946. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 825 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1946
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
825 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Oranjedorpstraat 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjedorpstraat 60

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Nieuw-Dordrecht

1375 Inwoners
570 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
565 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Dordrecht-Centrum
68% Koopwoningen
1.446 Inwoners per km²

Locatie van Oranjedorpstraat 60

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Dordrecht

Veelgestelde vragen over Oranjedorpstraat 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjedorpstraat 60?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Dordrecht-Centrum is €234.000. Dat komt neer op circa €1.225 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjedorpstraat 60 zich tot de wijk Nieuw-Dordrecht-Centrum?

Oranjedorpstraat 60 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Nieuw-Dordrecht-Centrum. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.446 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjedorpstraat 60?

Oranjedorpstraat 60 is een woonhuis in Nieuw-Dordrecht-Centrum, gebouwd in 1946 (80 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oranjedorpstraat 60 vergeleken met de buurt?

Oranjedorpstraat 60 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 825 m². In Nieuw-Dordrecht-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjedorpstraat 60 en wat betekent dat?

Oranjedorpstraat 60 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.33 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Dordrecht-Centrum?

De wijk Nieuw-Dordrecht-Centrum in Nieuw-Dordrecht (Drenthe) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Dordrecht-Centrum?

Vanuit Oranjedorpstraat 60 in Nieuw-Dordrecht-Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.