Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €280.000 tot €330.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2026
- Ligging
- Aan rustige weg, In woonwijk
Parklaan 10 is een portiekflat in Nieuw-Buinen, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €193.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parklaan 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
18.9 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3.5 kmOP DIT MOMENT ZIJN ER NOG ENKELE APPARTEMENTEN BESCHIKBAAR!Parklaan 10 E betreft bouwnummer 6 op de 1e verdieping!HET PROJECTHet project Parkhof…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Parklaan 10 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Parklaan Oost is €193.000. Dat komt neer op circa €2.354 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParklaan 10 is een portiekflat van 82 m² in de wijk Parklaan Oost. De buurt telt 747 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.714 inwoners per km².
Parklaan 10 is een portiekflat in Parklaan Oost, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Parklaan 10 heeft 82 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Parklaan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €193.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Parklaan 10 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-12-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.08 kg/jaar.
Parklaan 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Parklaan Oost in Nieuw-Buinen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €193.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Parklaan 10 in Parklaan Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 18.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Parklaan 10: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.4 km.