Eengezinswoning, vrijstaande woning Parklaan 63 Nieuw-Buinen

Parklaan 63, 9521 GB Nieuw-Buinen

124 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Parklaan 63 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nieuw-Buinen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 288 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €193.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
288 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Parklaan 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parklaan 63

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (280.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuw-Buinen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

18.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Nieuw-Buinen

1565 Inwoners
745 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
747 Woningvoorraad
€193.000 Gem. woningwaarde Parklaan Oost
46% Koopwoningen
2.714 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parklaan 63

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Buinen

Veelgestelde vragen over Parklaan 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Parklaan 63?

De prijsindicatie voor Parklaan 63 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Parklaan Oost is €193.000. Dat komt neer op circa €1.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parklaan 63 zich tot de wijk Parklaan Oost?

Parklaan 63 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 124 m² in de wijk Parklaan Oost. De buurt telt 747 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.714 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parklaan 63?

Parklaan 63 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Parklaan Oost, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Parklaan 63 vergeleken met de buurt?

Parklaan 63 heeft 124 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 288 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Parklaan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €193.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parklaan 63 en wat betekent dat?

Parklaan 63 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-03-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parklaan 63?

Parklaan 63 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 280 m².

Hoe is de woningmarkt in Parklaan Oost?

De wijk Parklaan Oost in Nieuw-Buinen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €193.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Parklaan Oost?

Vanuit Parklaan 63 in Parklaan Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 18.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.