Eengezinswoning, vrijstaande woning van Wassenhovenstraat 8 Nieuw-Beijerland

van Wassenhovenstraat 8, 3264 AS Nieuw-Beijerland

198 m² Bouwjaar 1970 7 kamers 6 slaapkamers Label E

van Wassenhovenstraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nieuw-Beijerland, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 1180 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
1180 m²
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€790.000 tot €890.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan water, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor van Wassenhovenstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Wassenhovenstraat 8

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
246.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
332.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Beijerland

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Nieuw-Beijerland

4115 Inwoners
1520 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Beijerland Woonkern
81% Koopwoningen
2.846 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Wassenhovenstraat 8

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Beijerland

Veelgestelde vragen over van Wassenhovenstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van van Wassenhovenstraat 8?

De prijsindicatie voor van Wassenhovenstraat 8 ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Beijerland Woonkern is €374.000. Dat komt neer op circa €1.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Wassenhovenstraat 8 zich tot de wijk Nieuw-Beijerland Woonkern?

van Wassenhovenstraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 198 m² in de wijk Nieuw-Beijerland Woonkern. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.846 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Wassenhovenstraat 8?

van Wassenhovenstraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nieuw-Beijerland Woonkern, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Wassenhovenstraat 8 vergeleken met de buurt?

van Wassenhovenstraat 8 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1180 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Nieuw-Beijerland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Wassenhovenstraat 8 en wat betekent dat?

van Wassenhovenstraat 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Wassenhovenstraat 8?

van Wassenhovenstraat 8 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Beijerland Woonkern?

De wijk Nieuw-Beijerland Woonkern in Nieuw-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.