Streetview Dommerskanaal ZZ 144 Nieuw-Amsterdam

Dommerskanaal ZZ 144, 7833 KD Nieuw-Amsterdam

108 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Dommerskanaal ZZ 144 is een woonhuis in Nieuw-Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 964 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
964 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Dommerskanaal ZZ 144

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dommerskanaal ZZ 144

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
181.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.5 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Nieuw-Amsterdam

140 Inwoners
50 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
50 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam
86% Koopwoningen
15 Inwoners per km²

Locatie van Dommerskanaal ZZ 144

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dommerskanaal ZZ 144

Wat is de geschatte woningwaarde van Dommerskanaal ZZ 144?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam is €384.000. Dat komt neer op circa €3.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dommerskanaal ZZ 144 zich tot de wijk Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam?

Dommerskanaal ZZ 144 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam. De buurt telt 50 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dommerskanaal ZZ 144?

Dommerskanaal ZZ 144 is een woonhuis in Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dommerskanaal ZZ 144 vergeleken met de buurt?

Dommerskanaal ZZ 144 heeft 108 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 964 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dommerskanaal ZZ 144 en wat betekent dat?

Dommerskanaal ZZ 144 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-07-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dommerskanaal ZZ 144?

Dommerskanaal ZZ 144 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam?

De wijk Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam in Nieuw-Amsterdam (Drenthe) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.