Vrijstaande woning Menso Fockemalaan 1 Niekerk

Menso Fockemalaan 1, 9822 AW Niekerk

144 m² Bouwjaar 1980 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Menso Fockemalaan 1 is een vrijstaande woning in Niekerk, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 551 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
551 m²
Inhoud
749 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Menso Fockemalaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Menso Fockemalaan 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
188.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
241.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.1%
CO₂-emissie
43.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Niekerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.5 km
Horeca

Restaurant

3.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

16.9 km

Buurtinformatie in Niekerk

1370 Inwoners
595 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
621 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Niekerk
65% Koopwoningen
1.338 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Menso Fockemalaan 1

Vergelijkbare woningen in Niekerk

Veelgestelde vragen over Menso Fockemalaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Menso Fockemalaan 1?

De prijsindicatie voor Menso Fockemalaan 1 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Niekerk is €265.000. Dat komt neer op circa €1.840 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Menso Fockemalaan 1 zich tot de wijk Niekerk?

Menso Fockemalaan 1 is een vrijstaande woning van 144 m² in de wijk Niekerk. De buurt telt 621 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.338 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Menso Fockemalaan 1?

Menso Fockemalaan 1 is een vrijstaande woning in Niekerk, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Menso Fockemalaan 1 vergeleken met de buurt?

Menso Fockemalaan 1 heeft 144 m² woonoppervlakte en 749 m³ inhoud. Het perceel is 551 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Niekerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Menso Fockemalaan 1 en wat betekent dat?

Menso Fockemalaan 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Menso Fockemalaan 1?

Menso Fockemalaan 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 100 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Niekerk?

De wijk Niekerk in Niekerk (Groningen) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Niekerk?

Vanuit Menso Fockemalaan 1 in Niekerk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 0.2 km.