Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 2025
- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 5926 m²
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
de Kamp 1 E is een vrijstaande woning in Netterden, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en een perceel van 5926 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor de Kamp 1 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,3 kmSupermarkt
5,5 kmHuisarts
5,8 kmTreinstation
10,6 kmSnelweg oprit
2,6 kmKinderdagverblijf
5,4 kmMiddelbare school
7,1 kmApotheek
7 kmZiekenhuis
13,2 kmRestaurant
4,2 kmCafé
0,3 kmBibliotheek
5,8 kmBioscoop
14,2 kmde Kamp 1 E ligt in de buurt Netterden in Netterden. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 395 inwoners en 172 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 84% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 395.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 5,5 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 5,8 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 56 meter
Netterden · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Netterden · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Netterden · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Netterden · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Netterden · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Netterden · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Netterden €395.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragende Kamp 1 E is een vrijstaande woning van 118 m² in de CBS-buurt Netterden. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 172 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 612 inwoners per km².
de Kamp 1 E is een vrijstaande woning in Netterden, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
de Kamp 1 E heeft 118 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5926 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Netterden €395.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Netterden in Netterden (Gelderland) 395 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €395.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Netterden in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,5 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 5,8 km tot een huisarts, 10,6 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Netterden in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,2 km tot een ziekenhuis, 7 km tot een apotheek, 5,4 km tot een kinderdagverblijf, 7,1 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Netterden in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,2 km tot een restaurant, 0,3 km tot een café.
Een woningrapport voor de Kamp 1 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Netterden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Netterden presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.