Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 288 m²
- Inhoud
- 466 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Ballumerweg 21 A is een twee-onder-een-kapwoning in Nes, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 288 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ballumerweg 21 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,9 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
0,7 kmTreinstation
35,1 kmSnelweg oprit
14,6 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
0,6 kmApotheek
0,7 kmZiekenhuis
41,9 kmRestaurant
0,3 kmCafé
0,4 kmBibliotheek
0,7 kmBioscoop
39,7 kmBallumerweg 21 A ligt in de buurt Nes in Nes. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.200 inwoners en 635 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 65% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 346.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 14 meter
· omgevingsvergunning · 16 meter
Nes · 0.9 km afstand
Bekijk woning
Nes · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Nes · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Nes · 0.7 km afstand
Bekijk woning
Nes · 0.6 km afstand
Bekijk woning
Nes · 1.0 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nes €346.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBallumerweg 21 A is een twee-onder-een-kapwoning van 127 m² in de CBS-buurt Nes. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 635 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.207 inwoners per km².
Ballumerweg 21 A is een twee-onder-een-kapwoning in Nes, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Ballumerweg 21 A heeft 127 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 288 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nes €346.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Nes in Nes (Fryslân) 1.200 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €346.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 35,1 km tot een treinstation, 14,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 41,9 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 0,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Ballumerweg 21 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Nes. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2018, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Nes presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.