Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
De Oper 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nes, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 522 m² en 5 kamers. Het energielabel is B.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
522 m²
Inhoud
604 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 500.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Parkeren
Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Nes
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
1,1 kmDagelijks
Supermarkt
1,7 kmGezondheid
Huisarts
1,9 kmVervoer
Treinstation
1,6 kmVervoer
Snelweg oprit
1,3 kmKinderen
Kinderdagverblijf
1,2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
6,6 kmGezondheid
Apotheek
2 kmGezondheid
Ziekenhuis
12,7 kmHoreca
Restaurant
1,6 kmHoreca
Café
4,3 kmCultuur
Bibliotheek
2 kmCultuur
Bioscoop
13,8 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Nes
De Oper 1 ligt in de buurt Nes in Nes. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 975 inwoners en 364 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 97% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 514.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,7 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Nes.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over De Oper 1
Wat is de geschatte woningwaarde van De Oper 1?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nes €514.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
De Oper 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 183 m² in de CBS-buurt Nes. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 364 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 124 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op De Oper 1?
De Oper 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nes, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hoe groot is De Oper 1 vergeleken met de buurt?
De Oper 1 heeft 183 m² woonoppervlakte en 604 m³ inhoud. Het perceel is 522 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Nes €514.000.
Wat is het energielabel van De Oper 1 en wat betekent dat?
De Oper 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.06 kg/jaar.
Hoe is de indeling van De Oper 1?
De Oper 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
Hoe is de woningmarkt in Nes?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Nes in Nes (Fryslân) 975 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €514.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Nes?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,7 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 1,6 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Nes?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,7 km tot een ziekenhuis, 2 km tot een apotheek, 1,2 km tot een kinderdagverblijf, 6,6 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Nes?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Nes in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een restaurant, 4,3 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor De Oper 1?
Een woningrapport voor De Oper 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Nes. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.