Eengezinswoning, vrijstaande woning Waalbandijk 24 Neerijnen

Waalbandijk 24, 4182 EN Neerijnen

118 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Waalbandijk 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Neerijnen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 2838 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
2838 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalbandijk 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Neerijnen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

7.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.8 km
Horeca

Restaurant

3.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.8 km
Cultuur

Bioscoop

21.3 km

Buurtinformatie in Neerijnen

125 Inwoners
55 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
56 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Neerijnen
95% Koopwoningen
279 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalbandijk 24

Vergelijkbare woningen in Neerijnen

Veelgestelde vragen over Waalbandijk 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalbandijk 24?

De prijsindicatie voor Waalbandijk 24 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Neerijnen is €574.000. Dat komt neer op circa €4.864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalbandijk 24 zich tot de wijk Neerijnen?

Waalbandijk 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 118 m² in de wijk Neerijnen. De buurt telt 56 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalbandijk 24?

Waalbandijk 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Neerijnen, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Waalbandijk 24 vergeleken met de buurt?

Waalbandijk 24 heeft 118 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 2838 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Neerijnen ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalbandijk 24 en wat betekent dat?

Waalbandijk 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalbandijk 24?

Waalbandijk 24 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Neerijnen?

De wijk Neerijnen in Neerijnen (Gelderland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerijnen?

Vanuit Waalbandijk 24 in Neerijnen bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.