Woonboerderij, vrijstaande woning Waalbandijk 21 Neerijnen

Waalbandijk 21, 4182 EM Neerijnen

147 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Waalbandijk 21 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Neerijnen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 1795 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
1795 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€805.000 tot €905.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met riet
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalbandijk 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.1%
CO₂-emissie
24.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

7.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.8 km
Horeca

Restaurant

3.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.8 km
Cultuur

Bioscoop

21.3 km

Buurtinformatie in Neerijnen

125 Inwoners
55 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
56 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Neerijnen
95% Koopwoningen
279 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalbandijk 21

Vergelijkbare woningen in Neerijnen

Veelgestelde vragen over Waalbandijk 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalbandijk 21?

De prijsindicatie voor Waalbandijk 21 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Neerijnen is €574.000. Dat komt neer op circa €3.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalbandijk 21 zich tot de wijk Neerijnen?

Waalbandijk 21 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 147 m² in de wijk Neerijnen. De buurt telt 56 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalbandijk 21?

Waalbandijk 21 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Neerijnen, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Waalbandijk 21 vergeleken met de buurt?

Waalbandijk 21 heeft 147 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 1795 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Neerijnen ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalbandijk 21 en wat betekent dat?

Waalbandijk 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalbandijk 21?

Waalbandijk 21 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Neerijnen?

De wijk Neerijnen in Neerijnen (Gelderland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerijnen?

Vanuit Waalbandijk 21 in Neerijnen bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.