Vrijstaande woning Steeg 4 Neer

Steeg 4, 6086 EK Neer

177 m² Bouwjaar 1962 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Steeg 4 is een vrijstaande woning in Neer, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 1010 m² en 5 kamers. Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
1010 m²
Inhoud
557 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 450.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Steeg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steeg 4

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
272.36 kWh/m²
CO₂-emissie
79.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (675.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Kern Neer

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,1 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

8,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,3 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9,3 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,6 km
Cultuur

Bioscoop

8,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Kern Neer

Steeg 4 ligt in de buurt Kern Neer in Neer. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.555 inwoners en 1.216 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 79% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 336.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

2555 Inwoners
1190 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1216 Woningvoorraad
€336.000 Gem. WOZ-waarde Kern Neer
79% Koopwoningen
1.993 Inwoners per km²

Locatie van Steeg 4

Officiële bekendmakingen rond Steeg 4

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· evenementenvergunning · 70 meter

Besluit evenementenvergunning voor Piraten op het Plein op 13 mei 2026 in Neer , het plein aan het Kerkplein en Engelmanstraat

Bekijk officiële bekendmaking →

· evenementenvergunning · 82 meter

Besluit evenementenvergunning voor een tentfeest tijdens kermis bij De Kompenie in Neer

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Neer

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Neer. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Steeg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Steeg 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Neer €336.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steeg 4 zich tot de CBS-buurt Kern Neer?

Steeg 4 is een vrijstaande woning van 177 m² in de CBS-buurt Kern Neer. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.216 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.993 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steeg 4?

Steeg 4 is een vrijstaande woning in Kern Neer, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Steeg 4 vergeleken met de buurt?

Steeg 4 heeft 177 m² woonoppervlakte en 557 m³ inhoud. Het perceel is 1010 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Neer €336.000.

Wat is het energielabel van Steeg 4 en wat betekent dat?

Steeg 4 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-10-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steeg 4?

Steeg 4 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 675 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kern Neer?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Kern Neer in Neer (Limburg) 2.555 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €336.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Kern Neer?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Neer in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 8,3 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Kern Neer?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Neer in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 9,3 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 1,1 km tot een kinderdagverblijf, 7,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Kern Neer?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Neer in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Steeg 4?

Een woningrapport voor Steeg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Kern Neer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1962, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Neer presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars