Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 505 m²
Mgr. Kreijelmansstraat 30 is een woonhuis in Nederweert, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 505 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mgr. Kreijelmansstraat 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
5.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nederweert is €336.000. Dat komt neer op circa €1.976 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMgr. Kreijelmansstraat 30 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Nederweert. De buurt telt 3.483 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.244 inwoners per km².
Mgr. Kreijelmansstraat 30 is een woonhuis in Nederweert, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Mgr. Kreijelmansstraat 30 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 505 m². In Nederweert ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mgr. Kreijelmansstraat 30 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-10-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Nederweert in Nederweert (Limburg) kenmerkt zich door 7.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Mgr. Kreijelmansstraat 30 in Nederweert bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mgr. Kreijelmansstraat 30: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.