Halfvrijstaande woning Lange Wetering 62 Nederhorst den Berg

Lange Wetering 62, 1394 LP Nederhorst den Berg

219 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Lange Wetering 62 is een halfvrijstaande woning in Nederhorst den Berg, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 372 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
372 m²
Inhoud
755 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€950.000 tot €1.050.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lange Wetering 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Wetering 62

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
124.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.5%
CO₂-emissie
32.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (151.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Nederhorst den Berg

1350 Inwoners
580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
581 Woningvoorraad
€460.000 Gem. woningwaarde Blijkpolder
66% Koopwoningen
1.855 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Wetering 62

Vergelijkbare woningen in Nederhorst den Berg

Veelgestelde vragen over Lange Wetering 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Wetering 62?

De prijsindicatie voor Lange Wetering 62 ligt rond €950.000 tot €1.050.000. De gemiddelde woningwaarde in Blijkpolder is €460.000. Dat komt neer op circa €2.100 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Wetering 62 zich tot de wijk Blijkpolder?

Lange Wetering 62 is een halfvrijstaande woning van 219 m² in de wijk Blijkpolder. De buurt telt 581 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.855 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Wetering 62?

Lange Wetering 62 is een halfvrijstaande woning in Blijkpolder, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lange Wetering 62 vergeleken met de buurt?

Lange Wetering 62 heeft 219 m² woonoppervlakte en 755 m³ inhoud. Het perceel is 372 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Blijkpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Wetering 62 en wat betekent dat?

Lange Wetering 62 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Wetering 62?

Lange Wetering 62 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 151 m².

Hoe is de woningmarkt in Blijkpolder?

De wijk Blijkpolder in Nederhorst den Berg (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blijkpolder?

Vanuit Lange Wetering 62 in Blijkpolder bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 1.5 km.