Streetview Platanenlaan 80 Nederhorst den Berg

Platanenlaan 80, 1394 JR Nederhorst den Berg

123 m² Bouwjaar 2018 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Platanenlaan 80 is een woonhuis in Nederhorst den Berg, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 185 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €515.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
459 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Platanenlaan 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Platanenlaan 80

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.73
CO₂-emissie
20.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nederhorst den Berg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

9.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Nederhorst den Berg

2080 Inwoners
900 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
875 Woningvoorraad
€515.000 Gem. woningwaarde Splegelpolder
59% Koopwoningen
922 Inwoners per km²

Locatie van Platanenlaan 80

Vergelijkbare woningen in Nederhorst den Berg

Veelgestelde vragen over Platanenlaan 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Platanenlaan 80?

De prijsindicatie voor Platanenlaan 80 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Splegelpolder is €515.000. Dat komt neer op circa €4.187 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Platanenlaan 80 zich tot de wijk Splegelpolder?

Platanenlaan 80 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Splegelpolder. De buurt telt 875 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 922 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Platanenlaan 80?

Platanenlaan 80 is een woonhuis in Splegelpolder, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Platanenlaan 80 vergeleken met de buurt?

Platanenlaan 80 heeft 123 m² woonoppervlakte en 459 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Splegelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €515.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Platanenlaan 80 en wat betekent dat?

Platanenlaan 80 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Platanenlaan 80?

Platanenlaan 80 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Splegelpolder?

De wijk Splegelpolder in Nederhorst den Berg (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €515.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Splegelpolder?

Vanuit Platanenlaan 80 in Splegelpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.