Tussenwoning Frans Halshof 8 Nederhorst den Berg

Frans Halshof 8, 1394 ES Nederhorst den Berg

120 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Frans Halshof 8 is een tussenwoning in Nederhorst den Berg, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Frans Halshof 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frans Halshof 8

Tuin
Ja (32.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nederhorst den Berg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

13.2 km

Buurtinformatie in Nederhorst den Berg

1395 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Horn- en Kuijerpolder
71% Koopwoningen
538 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frans Halshof 8

Vergelijkbare woningen in Nederhorst den Berg

Veelgestelde vragen over Frans Halshof 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Frans Halshof 8?

De prijsindicatie voor Frans Halshof 8 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Horn- en Kuijerpolder is €470.000. Dat komt neer op circa €3.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frans Halshof 8 zich tot de wijk Horn- en Kuijerpolder?

Frans Halshof 8 is een tussenwoning van 120 m² in de wijk Horn- en Kuijerpolder. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 538 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frans Halshof 8?

Frans Halshof 8 is een tussenwoning in Horn- en Kuijerpolder, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Frans Halshof 8 vergeleken met de buurt?

Frans Halshof 8 heeft 120 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Horn- en Kuijerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frans Halshof 8 en wat betekent dat?

Frans Halshof 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-05-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frans Halshof 8?

Frans Halshof 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 32 m².

Hoe is de woningmarkt in Horn- en Kuijerpolder?

De wijk Horn- en Kuijerpolder in Nederhorst den Berg (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Horn- en Kuijerpolder?

Vanuit Frans Halshof 8 in Horn- en Kuijerpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 2 km.