Streetview Anton Mauvelaan 20 Nederhorst den Berg

Anton Mauvelaan 20, 1394 EM Nederhorst den Berg

111 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Anton Mauvelaan 20 is een woonhuis in Nederhorst den Berg, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 145 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
368 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Anton Mauvelaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anton Mauvelaan 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.3%
CO₂-emissie
33.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nederhorst den Berg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

13.2 km

Buurtinformatie in Nederhorst den Berg

1395 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Horn- en Kuijerpolder
71% Koopwoningen
538 Inwoners per km²

Locatie van Anton Mauvelaan 20

Vergelijkbare woningen in Nederhorst den Berg

Veelgestelde vragen over Anton Mauvelaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Anton Mauvelaan 20?

De prijsindicatie voor Anton Mauvelaan 20 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Horn- en Kuijerpolder is €470.000. Dat komt neer op circa €4.234 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anton Mauvelaan 20 zich tot de wijk Horn- en Kuijerpolder?

Anton Mauvelaan 20 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Horn- en Kuijerpolder. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 538 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anton Mauvelaan 20?

Anton Mauvelaan 20 is een woonhuis in Horn- en Kuijerpolder, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Anton Mauvelaan 20 vergeleken met de buurt?

Anton Mauvelaan 20 heeft 111 m² woonoppervlakte en 368 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Horn- en Kuijerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anton Mauvelaan 20 en wat betekent dat?

Anton Mauvelaan 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-08-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anton Mauvelaan 20?

Anton Mauvelaan 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Horn- en Kuijerpolder?

De wijk Horn- en Kuijerpolder in Nederhorst den Berg (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Horn- en Kuijerpolder?

Vanuit Anton Mauvelaan 20 in Horn- en Kuijerpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 2 km.