Eengezinswoning, tussenwoning Rembrandt van Rijnhof 3 Nederhorst den Berg

Rembrandt van Rijnhof 3, 1394 EH Nederhorst den Berg

113 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Rembrandt van Rijnhof 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nederhorst den Berg, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 154 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rembrandt van Rijnhof 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandt van Rijnhof 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.28 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (64.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

13.2 km

Buurtinformatie in Nederhorst den Berg

1395 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Horn- en Kuijerpolder
71% Koopwoningen
538 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandt van Rijnhof 3

Vergelijkbare woningen in Nederhorst den Berg

Veelgestelde vragen over Rembrandt van Rijnhof 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandt van Rijnhof 3?

De prijsindicatie voor Rembrandt van Rijnhof 3 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Horn- en Kuijerpolder is €470.000. Dat komt neer op circa €4.159 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandt van Rijnhof 3 zich tot de wijk Horn- en Kuijerpolder?

Rembrandt van Rijnhof 3 is een eengezinswoning, tussenwoning van 113 m² in de wijk Horn- en Kuijerpolder. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 538 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandt van Rijnhof 3?

Rembrandt van Rijnhof 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Horn- en Kuijerpolder, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rembrandt van Rijnhof 3 vergeleken met de buurt?

Rembrandt van Rijnhof 3 heeft 113 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Horn- en Kuijerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandt van Rijnhof 3 en wat betekent dat?

Rembrandt van Rijnhof 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandt van Rijnhof 3?

Rembrandt van Rijnhof 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Horn- en Kuijerpolder?

De wijk Horn- en Kuijerpolder in Nederhorst den Berg (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.