Streetview Meidoornlaan 3 Nederhorst den Berg

Meidoornlaan 3, 1394 BZ Nederhorst den Berg

83 m² Bouwjaar 1961

Meidoornlaan 3 is een woonhuis in Nederhorst den Berg, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en een perceel van 106 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €515.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
106 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Meidoornlaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nederhorst den Berg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

9.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Nederhorst den Berg

2080 Inwoners
900 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
875 Woningvoorraad
€515.000 Gem. woningwaarde Splegelpolder
59% Koopwoningen
922 Inwoners per km²

Locatie van Meidoornlaan 3

Vergelijkbare woningen in Nederhorst den Berg

Veelgestelde vragen over Meidoornlaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Meidoornlaan 3?

De gemiddelde woningwaarde in Splegelpolder is €515.000. Dat komt neer op circa €6.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meidoornlaan 3 zich tot de wijk Splegelpolder?

Meidoornlaan 3 is een woonhuis van 83 m² in de wijk Splegelpolder. De buurt telt 875 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 922 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meidoornlaan 3?

Meidoornlaan 3 is een woonhuis in Splegelpolder, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meidoornlaan 3 vergeleken met de buurt?

Meidoornlaan 3 heeft 83 m² woonoppervlakte. Het perceel is 106 m². In Splegelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €515.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Splegelpolder?

De wijk Splegelpolder in Nederhorst den Berg (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €515.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Splegelpolder?

Vanuit Meidoornlaan 3 in Splegelpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Splegelpolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meidoornlaan 3: ziekenhuis op 9.6 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 8.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Splegelpolder?

Recreatie nabij Splegelpolder: restaurant (1.3 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Meidoornlaan 3?