Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1700
- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
Overmeerseweg 92 is een woonhuis in Nederhorst den Berg, gebouwd in 1700. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en een perceel van 255 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €515.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Overmeerseweg 92
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
9.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
8.8 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
9.6 kmRestaurant
1.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
11.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Splegelpolder is €515.000. Dat komt neer op circa €9.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOvermeerseweg 92 is een woonhuis van 52 m² in de wijk Splegelpolder. De buurt telt 875 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 922 inwoners per km².
Overmeerseweg 92 is een woonhuis in Splegelpolder, gebouwd in 1700 (326 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Overmeerseweg 92 heeft 52 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Splegelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €515.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Splegelpolder in Nederhorst den Berg (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €515.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Overmeerseweg 92 in Splegelpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 9.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Overmeerseweg 92: ziekenhuis op 9.6 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 8.8 km.
Recreatie nabij Splegelpolder: restaurant (1.3 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Overmeerseweg 92 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Splegelpolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1700, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.