Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 217 m²
Machineweg 56 is een woonhuis in Nederhorst den Berg, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €745.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Machineweg 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
3.9 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
8.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
6.8 kmApotheek
3.7 kmZiekenhuis
11.2 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
9.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Horstermeer is €745.000. Dat komt neer op circa €3.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMachineweg 56 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Horstermeer. De buurt telt 289 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 126 inwoners per km².
Machineweg 56 is een woonhuis in Horstermeer, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Machineweg 56 heeft 217 m² woonoppervlakte. In Horstermeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €745.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Machineweg 56 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-03-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.27 kg/jaar.
De wijk Horstermeer in Nederhorst den Berg (Noord-Holland) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €745.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Machineweg 56 in Horstermeer bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 8.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Machineweg 56: ziekenhuis op 11.2 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 6.8 km.
Recreatie nabij Horstermeer: restaurant (2.4 km), cafe (2.9 km).