Hoekwoning Schout 24 Naarden

Schout 24, 1412 NG Naarden

98 m² Bouwjaar 1990 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Schout 24 is een hoekwoning in Naarden, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 163 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schout 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schout 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.81 kg/m²

Tuin
Ja (54.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Naarden

950 Inwoners
440 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
452 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde De Fortlanden
77% Koopwoningen
4.369 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schout 24

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Schout 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Schout 24?

De prijsindicatie voor Schout 24 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in De Fortlanden is €478.000. Dat komt neer op circa €4.878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schout 24 zich tot de wijk De Fortlanden?

Schout 24 is een hoekwoning van 98 m² in de wijk De Fortlanden. De buurt telt 452 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schout 24?

Schout 24 is een hoekwoning in De Fortlanden, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schout 24 vergeleken met de buurt?

Schout 24 heeft 98 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Fortlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schout 24 en wat betekent dat?

Schout 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schout 24?

Schout 24 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in De Fortlanden?

De wijk De Fortlanden in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Fortlanden?

Vanuit Schout 24 in De Fortlanden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.