2-onder-1-kapwoning Albert Grootlaan 12 Naarden

Albert Grootlaan 12, 1412 EM Naarden

121 m² Bouwjaar 1910 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Albert Grootlaan 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Naarden, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 171 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
554 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Albert Grootlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albert Grootlaan 12

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
279.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
522.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
97.07 kg/m²

Tuin
Ja (42.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Naarden

2525 Inwoners
1055 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Ministerpark
77% Koopwoningen
6.253 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albert Grootlaan 12

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Albert Grootlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Albert Grootlaan 12?

De prijsindicatie voor Albert Grootlaan 12 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Ministerpark is €573.000. Dat komt neer op circa €4.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albert Grootlaan 12 zich tot de wijk Ministerpark?

Albert Grootlaan 12 is een 2-onder-1-kapwoning van 121 m² in de wijk Ministerpark. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albert Grootlaan 12?

Albert Grootlaan 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Ministerpark, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Albert Grootlaan 12 vergeleken met de buurt?

Albert Grootlaan 12 heeft 121 m² woonoppervlakte en 554 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Ministerpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albert Grootlaan 12 en wat betekent dat?

Albert Grootlaan 12 heeft energielabel G. Geldig tot 2036-01-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 97.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albert Grootlaan 12?

Albert Grootlaan 12 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 42 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ministerpark?

De wijk Ministerpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ministerpark?