2-onder-1-kapwoning Albert Grootlaan 11 Naarden

Albert Grootlaan 11, 1412 EL Naarden

154 m² Bouwjaar 1910 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Albert Grootlaan 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Naarden, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 178 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€945.000 tot €1.195.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Albert Grootlaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albert Grootlaan 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Naarden

2525 Inwoners
1055 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Ministerpark
77% Koopwoningen
6.253 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albert Grootlaan 11

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Albert Grootlaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Albert Grootlaan 11?

De prijsindicatie voor Albert Grootlaan 11 ligt rond €945.000 tot €1.195.000. De gemiddelde woningwaarde in Ministerpark is €573.000. Dat komt neer op circa €3.721 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albert Grootlaan 11 zich tot de wijk Ministerpark?

Albert Grootlaan 11 is een 2-onder-1-kapwoning van 154 m² in de wijk Ministerpark. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albert Grootlaan 11?

Albert Grootlaan 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Ministerpark, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Albert Grootlaan 11 vergeleken met de buurt?

Albert Grootlaan 11 heeft 154 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Ministerpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albert Grootlaan 11 en wat betekent dat?

Albert Grootlaan 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albert Grootlaan 11?

Albert Grootlaan 11 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ministerpark?

De wijk Ministerpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ministerpark?