Tussenwoning Goeman Borgesiuslaan 27 Naarden

Goeman Borgesiuslaan 27, 1412 CC Naarden

115 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Goeman Borgesiuslaan 27 is een tussenwoning in Naarden, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 183 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €573.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Goeman Borgesiuslaan 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goeman Borgesiuslaan 27

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Naarden

2525 Inwoners
1055 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€573.000 Gem. woningwaarde Ministerpark
77% Koopwoningen
6.253 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Goeman Borgesiuslaan 27

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Goeman Borgesiuslaan 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Goeman Borgesiuslaan 27?

De prijsindicatie voor Goeman Borgesiuslaan 27 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Ministerpark is €573.000. Dat komt neer op circa €4.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goeman Borgesiuslaan 27 zich tot de wijk Ministerpark?

Goeman Borgesiuslaan 27 is een tussenwoning van 115 m² in de wijk Ministerpark. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.253 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goeman Borgesiuslaan 27?

Goeman Borgesiuslaan 27 is een tussenwoning in Ministerpark, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Goeman Borgesiuslaan 27 vergeleken met de buurt?

Goeman Borgesiuslaan 27 heeft 115 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Ministerpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €573.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goeman Borgesiuslaan 27 en wat betekent dat?

Goeman Borgesiuslaan 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goeman Borgesiuslaan 27?

Goeman Borgesiuslaan 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ministerpark?

De wijk Ministerpark in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €573.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ministerpark?