Streetview Adriaan Dortsmanplein 10 A Naarden

Adriaan Dortsmanplein 10 A, 1411 RC Naarden

68 m² Bouwjaar 2008 Label A

Adriaan Dortsmanplein 10 A is een appartement in Naarden, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €656.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
68 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Adriaan Dortsmanplein 10 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adriaan Dortsmanplein 10 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Naarden

1495 Inwoners
810 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
869 Woningvoorraad
€656.000 Gem. woningwaarde Naarden Vesting
70% Koopwoningen
2.662 Inwoners per km²

Locatie van Adriaan Dortsmanplein 10 A

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Adriaan Dortsmanplein 10 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaan Dortsmanplein 10 A?

De gemiddelde woningwaarde in Naarden Vesting is €656.000. Dat komt neer op circa €9.647 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaan Dortsmanplein 10 A zich tot de wijk Naarden Vesting?

Adriaan Dortsmanplein 10 A is een appartement van 68 m² in de wijk Naarden Vesting. De buurt telt 869 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.662 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adriaan Dortsmanplein 10 A?

Adriaan Dortsmanplein 10 A is een appartement in Naarden Vesting, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Adriaan Dortsmanplein 10 A vergeleken met de buurt?

Adriaan Dortsmanplein 10 A heeft 68 m² woonoppervlakte. In Naarden Vesting ligt de gemiddelde woningwaarde op €656.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adriaan Dortsmanplein 10 A en wat betekent dat?

Adriaan Dortsmanplein 10 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Naarden Vesting?

De wijk Naarden Vesting in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €656.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Naarden Vesting?

Vanuit Adriaan Dortsmanplein 10 A in Naarden Vesting bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Naarden Vesting?

Zorg en onderwijs in de buurt van Adriaan Dortsmanplein 10 A: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.