Streetview Koningin Wilhelminalaan 3 F032 Naarden

Koningin Wilhelminalaan 3 F032, 1411 EL Naarden

66 m² Bouwjaar 1984 Label D

Koningin Wilhelminalaan 3 F032 is een appartement in Naarden, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
66 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminalaan 3 F032

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Wilhelminalaan 3 F032

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.83
CO₂-emissie
3723.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Naarden

980 Inwoners
465 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
511 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Vierhoven
44% Koopwoningen
7.573 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Wilhelminalaan 3 F032

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Koningin Wilhelminalaan 3 F032

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Wilhelminalaan 3 F032?

De gemiddelde woningwaarde in Vierhoven is €317.000. Dat komt neer op circa €4.803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Wilhelminalaan 3 F032 zich tot de wijk Vierhoven?

Koningin Wilhelminalaan 3 F032 is een appartement van 66 m² in de wijk Vierhoven. De buurt telt 511 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Wilhelminalaan 3 F032?

Koningin Wilhelminalaan 3 F032 is een appartement in Vierhoven, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koningin Wilhelminalaan 3 F032 vergeleken met de buurt?

Koningin Wilhelminalaan 3 F032 heeft 66 m² woonoppervlakte. In Vierhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Wilhelminalaan 3 F032 en wat betekent dat?

Koningin Wilhelminalaan 3 F032 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-11-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 3723.74 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vierhoven?

De wijk Vierhoven in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vierhoven?

Vanuit Koningin Wilhelminalaan 3 F032 in Vierhoven bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vierhoven?