Vrijstaande woning Orka 1 Naaldwijk

Orka 1, 2673 CN Naaldwijk

186 m² Bouwjaar 2009 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Orka 1 is een vrijstaande woning in Naaldwijk, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 408 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
408 m²
Inhoud
820 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Orka 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orka 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.5%
CO₂-emissie
29.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (24.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Naaldwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

3210 Inwoners
1130 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1186 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Woerdblok
85% Koopwoningen
7.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Orka 1

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Orka 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Orka 1?

De prijsindicatie voor Orka 1 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Woerdblok is €543.000. Dat komt neer op circa €2.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orka 1 zich tot de wijk Woerdblok?

Orka 1 is een vrijstaande woning van 186 m² in de wijk Woerdblok. De buurt telt 1.186 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orka 1?

Orka 1 is een vrijstaande woning in Woerdblok, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Orka 1 vergeleken met de buurt?

Orka 1 heeft 186 m² woonoppervlakte en 820 m³ inhoud. Het perceel is 408 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Woerdblok ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orka 1 en wat betekent dat?

Orka 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orka 1?

Orka 1 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 24 m².

Hoe is de woningmarkt in Woerdblok?

De wijk Woerdblok in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woerdblok?

Vanuit Orka 1 in Woerdblok bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Woerdblok?