Streetview Duindistel 49 Naaldwijk

Duindistel 49, 2673 BM Naaldwijk

106 m² Bouwjaar 2007

Duindistel 49 is een appartement in Naaldwijk, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
106 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Duindistel 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Naaldwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

3210 Inwoners
1130 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1186 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Woerdblok
85% Koopwoningen
7.161 Inwoners per km²

Locatie van Duindistel 49

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Duindistel 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Duindistel 49?

De gemiddelde woningwaarde in Woerdblok is €543.000. Dat komt neer op circa €5.123 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duindistel 49 zich tot de wijk Woerdblok?

Duindistel 49 is een appartement van 106 m² in de wijk Woerdblok. De buurt telt 1.186 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duindistel 49?

Duindistel 49 is een appartement in Woerdblok, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duindistel 49 vergeleken met de buurt?

Duindistel 49 heeft 106 m² woonoppervlakte. In Woerdblok ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Woerdblok?

De wijk Woerdblok in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woerdblok?

Vanuit Duindistel 49 in Woerdblok bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Woerdblok?

Zorg en onderwijs in de buurt van Duindistel 49: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Woerdblok?

Recreatie nabij Woerdblok: restaurant (1.1 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Duindistel 49?

Een woningrapport voor Duindistel 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Woerdblok. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.