Portiekflat De Dommel 81 Naaldwijk

De Dommel 81, 2673 BG Naaldwijk

99 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label A

De Dommel 81 is een portiekflat in Naaldwijk, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
99 m²
Inhoud
306 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor De Dommel 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Dommel 81

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
78.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.11 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

3210 Inwoners
1130 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1186 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Woerdblok
85% Koopwoningen
7.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Dommel 81

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over De Dommel 81

Wat is de geschatte woningwaarde van De Dommel 81?

De prijsindicatie voor De Dommel 81 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Woerdblok is €543.000. Dat komt neer op circa €5.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Dommel 81 zich tot de wijk Woerdblok?

De Dommel 81 is een portiekflat van 99 m² in de wijk Woerdblok. De buurt telt 1.186 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Dommel 81?

De Dommel 81 is een portiekflat in Woerdblok, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Dommel 81 vergeleken met de buurt?

De Dommel 81 heeft 99 m² woonoppervlakte en 306 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Woerdblok ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Dommel 81 en wat betekent dat?

De Dommel 81 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Dommel 81?

De Dommel 81 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Woerdblok?

De wijk Woerdblok in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woerdblok?

Vanuit De Dommel 81 in Woerdblok bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.