2-onder-1-kapwoning Vallumstraat 33 Naaldwijk

Vallumstraat 33, 2672 HT Naaldwijk

138 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Vallumstraat 33 is een 2-onder-1-kapwoning in Naaldwijk, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 214 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
214 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vallumstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vallumstraat 33

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naaldwijk

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

1890 Inwoners
760 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
731 Woningvoorraad
€497.000 Gem. woningwaarde Hoogeland Oost
69% Koopwoningen
4.410 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vallumstraat 33

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Vallumstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Vallumstraat 33?

De prijsindicatie voor Vallumstraat 33 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogeland Oost is €497.000. Dat komt neer op circa €3.601 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vallumstraat 33 zich tot de wijk Hoogeland Oost?

Vallumstraat 33 is een 2-onder-1-kapwoning van 138 m² in de wijk Hoogeland Oost. De buurt telt 731 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vallumstraat 33?

Vallumstraat 33 is een 2-onder-1-kapwoning in Hoogeland Oost, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vallumstraat 33 vergeleken met de buurt?

Vallumstraat 33 heeft 138 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hoogeland Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vallumstraat 33 en wat betekent dat?

Vallumstraat 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vallumstraat 33?

Vallumstraat 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hoogeland Oost?

De wijk Hoogeland Oost in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogeland Oost?

Vanuit Vallumstraat 33 in Hoogeland Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 11.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.