Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Vallumstraat 11 is een woonhuis in Naaldwijk, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 153 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vallumstraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
11.2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
1 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
12.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoogeland Oost is €497.000. Dat komt neer op circa €3.794 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVallumstraat 11 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Hoogeland Oost. De buurt telt 731 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.410 inwoners per km².
Vallumstraat 11 is een woonhuis in Hoogeland Oost, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Vallumstraat 11 heeft 131 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hoogeland Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vallumstraat 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Vallumstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Hoogeland Oost in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Vallumstraat 11 in Hoogeland Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 11.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vallumstraat 11: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.