Streetview Laterastraat 45 Naaldwijk

Laterastraat 45, 2672 HE Naaldwijk

127 m² Bouwjaar 2012

Laterastraat 45 is een woonhuis in Naaldwijk, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 151 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
151 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Laterastraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Naaldwijk

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

1890 Inwoners
760 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
731 Woningvoorraad
€497.000 Gem. woningwaarde Hoogeland Oost
69% Koopwoningen
4.410 Inwoners per km²

Locatie van Laterastraat 45

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Laterastraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Laterastraat 45?

De gemiddelde woningwaarde in Hoogeland Oost is €497.000. Dat komt neer op circa €3.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laterastraat 45 zich tot de wijk Hoogeland Oost?

Laterastraat 45 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Hoogeland Oost. De buurt telt 731 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laterastraat 45?

Laterastraat 45 is een woonhuis in Hoogeland Oost, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laterastraat 45 vergeleken met de buurt?

Laterastraat 45 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 151 m². In Hoogeland Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hoogeland Oost?

De wijk Hoogeland Oost in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogeland Oost?

Vanuit Laterastraat 45 in Hoogeland Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 11.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoogeland Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Laterastraat 45: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hoogeland Oost?

Recreatie nabij Hoogeland Oost: restaurant (1 km), cafe (1.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Laterastraat 45?