Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Consusstraat 11 Naaldwijk

Consusstraat 11, 2672 GW Naaldwijk

192 m² Bouwjaar 2025 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Consusstraat 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Naaldwijk, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 272 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
272 m²
Inhoud
769 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€910.000 tot €1.010.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Consusstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Consusstraat 11

Tuin
Ja (79.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

1890 Inwoners
760 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
731 Woningvoorraad
€497.000 Gem. woningwaarde Hoogeland Oost
69% Koopwoningen
4.410 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Consusstraat 11

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Consusstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Consusstraat 11?

De prijsindicatie voor Consusstraat 11 ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogeland Oost is €497.000. Dat komt neer op circa €2.589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Consusstraat 11 zich tot de wijk Hoogeland Oost?

Consusstraat 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 192 m² in de wijk Hoogeland Oost. De buurt telt 731 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Consusstraat 11?

Consusstraat 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hoogeland Oost, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Consusstraat 11 vergeleken met de buurt?

Consusstraat 11 heeft 192 m² woonoppervlakte en 769 m³ inhoud. Het perceel is 272 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hoogeland Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Consusstraat 11 en wat betekent dat?

Consusstraat 11 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Consusstraat 11?

Consusstraat 11 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 79 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoogeland Oost?

De wijk Hoogeland Oost in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogeland Oost?

Vanuit Consusstraat 11 in Hoogeland Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 11.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.