Bovenwoning (appartement) Graanveld 43 Naaldwijk

Graanveld 43, 2671 ZN Naaldwijk

62 m² Bouwjaar 1937 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Graanveld 43 is een bovenwoning (appartement) in Naaldwijk, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Graanveld 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graanveld 43

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
172.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.14 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

4710 Inwoners
2455 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2444 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Naaldwijk Centrumgebied
51% Koopwoningen
6.819 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Graanveld 43

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Graanveld 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Graanveld 43?

De prijsindicatie voor Graanveld 43 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Naaldwijk Centrumgebied is €363.000. Dat komt neer op circa €5.855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graanveld 43 zich tot de wijk Naaldwijk Centrumgebied?

Graanveld 43 is een bovenwoning (appartement) van 62 m² in de wijk Naaldwijk Centrumgebied. De buurt telt 2.444 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.819 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graanveld 43?

Graanveld 43 is een bovenwoning (appartement) in Naaldwijk Centrumgebied, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Graanveld 43 vergeleken met de buurt?

Graanveld 43 heeft 62 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Naaldwijk Centrumgebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graanveld 43 en wat betekent dat?

Graanveld 43 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-06-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graanveld 43?

Graanveld 43 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Naaldwijk Centrumgebied?

De wijk Naaldwijk Centrumgebied in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Naaldwijk Centrumgebied?