2-onder-1-kapwoning 's-Gravenzandseweg 104 Naaldwijk

's-Gravenzandseweg 104, 2671 JR Naaldwijk

169 m² Bouwjaar 1957 7 kamers 4 slaapkamers Label C

's-Gravenzandseweg 104 is een 2-onder-1-kapwoning in Naaldwijk, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 379 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
379 m²
Inhoud
633 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenzandseweg 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenzandseweg 104

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
188.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.83 kg/m²

Tuin
Ja (129.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

12 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

3785 Inwoners
1620 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1571 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Opstal
74% Koopwoningen
7.482 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravenzandseweg 104

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over 's-Gravenzandseweg 104

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenzandseweg 104?

De prijsindicatie voor 's-Gravenzandseweg 104 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Opstal is €416.000. Dat komt neer op circa €2.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenzandseweg 104 zich tot de wijk Opstal?

's-Gravenzandseweg 104 is een 2-onder-1-kapwoning van 169 m² in de wijk Opstal. De buurt telt 1.571 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenzandseweg 104?

's-Gravenzandseweg 104 is een 2-onder-1-kapwoning in Opstal, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 's-Gravenzandseweg 104 vergeleken met de buurt?

's-Gravenzandseweg 104 heeft 169 m² woonoppervlakte en 633 m³ inhoud. Het perceel is 379 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Opstal ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenzandseweg 104 en wat betekent dat?

's-Gravenzandseweg 104 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravenzandseweg 104?

's-Gravenzandseweg 104 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 129 m².

Hoe is de woningmarkt in Opstal?

De wijk Opstal in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Opstal?

Vanuit 's-Gravenzandseweg 104 in Opstal bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 0.6 km.